لیو بویری داستان پوکر – یک دانشمند ، نماینده تلویزیونی و یک حرفه ای برتر

لیو بویری داستان پوکر – یک دانشمند ، نماینده تلویزیونی و یک حرفه ای برتر

لیو بویری داستان پوکر

پوکر بـه طور گسترده اي بـه عنوان یک بازی مردانه درنظر گرفته میشود ؛ اما بر خلاف ورزش هاي‌ دیگر کـه مردان و زنان بـه طور جداگانه در ان رقابت می‌کنند ؛ افراد از هر جنس و سنی در میزهای یکسان در سالن هاي‌ پوکر در سراسر جهان نشسته اند.تعداد اندکی از زنان بـه عنوان لیو بویری داستان پوکر ؛ تنها زن برنده دستبند WSOP و عنوان قهرمانی مسابقات EPT ؛ بـه سطح موفقیت و ستاره در بازی پوکر دست یافته اند .

 

حرفه پوکر لیو دریک نمایش واقعی ظاهر شد اما بـه چیزی تبدیل شد کـه در سال‌های جوانی هرگز نمی توانست رویای ان را داشته باشد.در میان هزاران شخصیتی کـه در دو دهه گذشته در اتاق هاي‌ پوکر با آن ها روبه‌رو شدید ؛ تعداد کمی از انها بـه اندازه لیو بوئری ؛ از نظر مهارت هاي‌ پوکر ؛ زیبایی و طبیعت همیشه نزدیک و ملایم او ؛ تاثیرات مثبتی بر جای گذاشته اند.

 

نکات برجسته شغلی پوکر Liv Boeree

در حین فیلم برداری UltimatePoker.com Showdown بـه بازی علاقه مند شدم
رویداد اصلی EPT San Remo را درسال 2010 حذف کرد
برنده یک دستبند WSOP درسال 2017 در رویداد Tag Team با ایگور کورگانوف
مدت ها سفیر PokerStars بود
دارای بیش از 3.8 میلیون دلار درآمد زنده از مسابقات
Liv Boeree Path to Stardom: TV Presenter Goes Poker Pro

 

اولیویا Boeree در Maidstone، انگلستان متولد شد، در 18 ژوئیه هفتم ؛ 1984. در سن بسیار جوان، آشکار اسـت کـه هوش و مادرش او چیزهای زیادی در زندگی بـه ارمغان بیاورد بود، و او خانواده در او بـه دنبال شغل دانشگاهی اصرار داشت. این امر بـه اسانی برای او بـه وجود آمد زیرا او از همان روزها عاشق علم بود.

 

لیو بـه مدرسه اشفورد رفت و پس از ان دانشگاه منچستر ؛ در آنجا موفق بـه دریافت درجه ممتاز درجه دو در فیزیک و اخترفیزیک شد. علاقه او بـه فیزیک و اسرار جهان همیشه بزرگ ترین اشتیاق او بود.

لیو بویری داستان پوکر - یک دانشمند ، نماینده تلویزیونی و یک حرفه ای برتر

لیو بویری داستان پوکر

پس از فارغ التحصیلی ؛ بوئری متوجه شد کـه او همچنین علاقه مند بـه کار بـه عنوان مجری تلویزیون اسـت و تصمیم گرفت این حرفه را مدتی دنبال کند. درسال 2005 ؛ او از منچستر بـه لندن نقل مکان کرد و تقاضای یک برنامه تلویزیونی را ارائه کرد کـه در نهایت زندگی او را تغییر خواهد داد.

 

نمایش مورد بحث “UltimatePoker.com Showdown” نام داشت و همان طور کـه از نامش مشخص اسـت ؛ توسط یکی از بزرگ ترین سایت هاي‌ پوکر آنلاین در ان زمان حمایت می شد.در حالی کـه UltimatePoker بـه عنوان یکی از اتاق هاي‌ پوکر یاغی دوره رونق پوکر در تاریخ ثبت شد ؛ در ان زمان ؛ این یک سایت پوکر معتبر بود کـه در جامعه پوکر جذابیت زیادی داشت.

 

لیو برای شرکت دراین نمایش انتخاب شد و سرانجام مربی عده اي از بزرگ ترین ستارگان پوکر جهان از جمله فیل هلموث ؛ قهرمان پوکر ؛ آنی دوک و دیو اولیوت شد.

 

پوکر لیو بویری

در ان زمان ؛ لیو نمی‌دانست کـه کدام یک از این افراد هستند اما بـه سرعت متوجه می‌شود کـه او در حضور عظمت اسـت. در حالی کـه این نمایش بـه طور عمده زندگی او را تغییر نداد ؛ تجربه اي کـه در آنجا بـه دست آورد او را بـه بازی پوکر علاقه مند کرد ؛ کـه منجر بـه شغلی شد کـه او نمی توانست رویای ان را داشته باشد.

 

حرفه ای پوکر حرفه ای Liv Boree

حضور لیو در نمایش واقعیت محور پوکر باعث علاقه او بـه تگزاس هولدم و بـه طور کلی بازی هاي‌ پوکر شد. مغز علمی او میخواست این بازی ها را حل کند ؛ و او بـه نظریه بازی ها و تبدیل هرج و مرج بـه اعداد علاقه مند شد.

 

درسال 2006 ؛ لیو بازی پوکر رابا جدیت بیشتری آغاز کرد و این نخستین باری بود کـه وی برای بازی در مسابقات WSOP بـه لاس وگاس رفت. در حالی کـه او بلافاصله موفقیتی نیافت ؛ اما او را پایین نیاورد.

 

2007 سالی بود کـه وی توانست نخستین پول نقد ثبت شده در تورنمنت خودرا ثبت کند ؛ در حالی کـه 2008 نخستین باری بود کـه او موفق بـه کسب یک نتیجه مهم پوکر شد. او در مسابقات قهرمانی بانوان اروپایی 2000 دلار پوکر Ladbrokes برنده شد و 42000 دلار بـه خانه برد و Sky Sports کل این رویداد را ضبط کرد.

 

سفر پوکر لیو بویری

در ماه ژوئن همان سال ؛ بوئری نخستین کش هاي‌ WSOP خودرا نیز ثبت کرد ودر رویداد های $ 2؛000 Pot-Limit Hold’em و $ 1؛500 Limit/No-Limit Hold’em در ITM حضور یافت.

 

هیجان بازی و عشق او بـه سفر هم زمان با شروع سفر بـه جهان برای بازی پوکر بود. در اواخر سال 2008 او در UltimateBet Aruba Poker Classic ظاهر شد و تا ژانویه 2009 راهی استرالیا برای Aussie Millions شد.

 

لیو همان‌ گونه بازی میکرد و مهارت هاي‌ خودرا تقویت می‌کرد و همچنین برای بازی پوکر بـه سراسر جهان سفر میکرد. اتریش ؛ ایالات متحده ؛ بریتانیا و ماکائو از جمله مقاصدی بودند کـه وی در ماه هاي‌ آینده بـه دنبال تعطیلات بزرگ خود بـه انها سفر می‌کرد.پس از ماه ها موفقیت متوسط ​​و دل شکستگی در مسیر ؛ لیو سرانجام بـه آنچه در سان رمو ایتالیا امیدوار بود رسید.

 

EPT San Remo 2010 بزرگ ترین مسابقات پوکر بود کـه تا ان تاریخ در خاک اروپا برگزار شده بود ؛ و The Iron Maiden ؛ همان طور کـه بعدا شناخته شد ؛ توانست از تعداد 1240 ورودی بیشتر بگذرد و 1؛698؛300 دلار بـه دست آورد ؛ کـه بزرگ ترین امتیاز در حرفه حرفه اي او بود.

 

بهLiv به تیم PokerStars می پیوندد

برای بسیاری ؛ این نمره ممکن اسـت بـه اندازه کافی باشد تا بتوان ان را یک روز نامید و برای انجام کارهای دیگر رفت ؛ اما سفر پوکر Liv Boeree تازه شروع شده بود.حرکت بزرگ بعدی برای او امضای مشارکت با PokerStars بود ؛ یکی از بزرگ ترین شرکت هاي‌ دنیای پوکر ؛ کـه او را بـه تیم محبوب PokerStars ؛ گروه نخبه اي از بازیکنان کـه بـه عنوان سفیران برند فعالیت می‌کردند ؛ تبدیل کرد.

 

با شهرت و ثروت تازه بـه دست آمده ؛ لیو اکنون آزاد بود کـه حتی بیشتر در جهان سفر کند ؛ در همه ی رویداد های تحت حمایت PokerStars بازی کند و نتایج بزرگی را در صحنه مسابقات حفظ کند.

 

راه او را بـه توقف هاي‌ مختلف مربوط بـه PokerStars در مدار برد ؛ کـه در ان هم بـه عنوان بازیکن پوکر و هم بـه عنوان سفیر برند فعالیت میکرد ؛ اغلب در پوشش رسانه ها ؛ در برنامه هاي‌ تلویزیونی شرکت می‌کرد و بـه طور کلی بخشی از سازمان PokerStars بود.

 

در آگوست 2015 ؛ لیو بـه یک دستاورد بزرگ دیگر نزدیک شد ؛ اما در کوتاه مدت ناکام ماند و توانست در غلتک 25000 یورویی EPT Barcelona High Roller سوم شود. در حالی کـه او 391؛000 یورو دراین مسابقه برنده شد ؛ این مارتین فینگر طرفدار کشور آلمان بود کـه 865؛900 یورو پول مقام اول را بـه خانه برد.

لیو بویری داستان پوکر

از پاناما گرفته تا روسیه ؛ مالت ؛ اسپانیا و جمهوری چک ؛ بوئری بـه کار خود ادامه داد ودر هر مرحله نماینده PokerStars بودو خودرا بـه یک برند مشهور جهانی تبدیل کرد.

 

در حالی کـه از نظر پولی نمیتواند با موفقیت ETP او مطابقت داشته باشد ؛ یکی از بزرگ ترین دستاوردهای حرفه اي پوکر لیو بوئری در WSOP 2017 بـه دست آمد ؛ جایی کـه او با دوست پسرش و بازیکن دیگرش ایگور کورگانوف قهرمانی Tag Team را کسب کرد.

 

تماس نزدیک بعدی او برای قهرمانی بزرگ در مسابقات قهرمانی PokerStars 2017 در بارسلونا بود ؛ جایی کـه او در مسابقات 10000 یورویی در میان بیش از 166 بازیکن جدول نهایی را کسب کرد ؛ اما با شکست مواجه شد ودر رتبه هشتم قرار گرفت.

 

در طول راه ؛ لیو تصمیم گرفت بـه حرفه رسمی پوکر خود پایان دهد ؛ اما تا بـه امروز بـه بازی پوکر ادامه میدهد و اخیراً در آگوست 2020 دیده شده اسـت کـه در مسابقات پوکر آنلاین پر مخاطره بازی می‌کند.

 

ارزش خالص Liv Boeree

کنجکاوی یکی از ویژگی های مشترک همه ی انسانها و خصوصاً در میان بازیکنان و طرفداران پوکر هنگامی کـه پول زیر سوال میرود یک ویژگی مشترک اسـت.

 

Liv Boeree حدود پانزده سال اسـت کـه وجوددارد ؛ بنابر این تعجب آور نیست کـه تعداد زیادی از طرفداران دوست داشته باشند بدانند ارزش خالص Liv Boeree چقدر اسـت و او چقدر پول از پوکر دراین سال ها گرد آوری کرده اسـت.

 

حقیقت این اسـت کـه Liv حداقل تا آنجا کـه ما میدانیم در بازی هاي‌ نقدی پر مخاطره یک ویژگی رایج نیست. در حالی کـه او ممکن اسـت در بازیهای نقدی خصوصی بازی کند ؛ هیچ مدرک واضحی در مورد ان در طول سال ها وجود ندارد.

 

لیو بوئری ارزششو نداره

در مسابقات ورزشی او شاهد گرد آوری 3؛852؛996 دلار درآمد بوده اسـت ؛ اما این رقم ارزش خرید را نشان نمیدهد و ارزش خالص Liv Boeree را بـه درستی نشان نمیدهد.

 

واضح اسـت کـه بویر سال ها با PokerStars قرارداد داشت ؛ کـه مطمئناً او را بـه رایگان در تعداد زیادی از تورنمنت ها شرکت کرد و بـه احتمال زیاد او حقوق دریافت کرد. در حالی کـه اعداد واضحی در دست نیست ؛ او یکی از معروف ترین سفیران برند PokerStars و یقیناً یکی از بهترین بازیکنان زن پوکر بود .

 

با توجه بـه همه ی این‌ها ؛ میتوان فرض کرد کـه دارایی خالص لیو بوئری بسته بـه سرمایه گذاری و هزینه هاي‌ او بین 2 تا 5 میلیون دلار اسـت.

 

لیو بوئری و ایگور کورگانوف: مسابقه اي کـه در بهشت ​​پوکر ساخته شده استلیو بوئری علاوه بر داشتن یک ذهن درخشان و یک بازیکن پوکر فوق العاده ؛ همیشه از نظر ظاهری راحت بوده و توجه هزاران طرفدار مرد خودرا در رسانه هاي‌ اجتماعی ؛ انجمن هاي‌ پوکر و موارد دیگر جلب کرده اسـت .

 

پس از موفقیتش در سن رمو و مشارکتش با PokerStars ؛ لیو بیش از هر زمان دیگری بـه دور دنیا سفر کرد و با افرادی از هر قشری زندگی کرد ؛ اما عمدتا با افرادی از جامعه پوکر پر مخاطره آشنا شد.

لیو بویری داستان پوکر - یک دانشمند ، نماینده تلویزیونی و یک حرفه ای برتر

لیو بویری داستان پوکر

یکی از انها بازیگر پوکر روسی ایگور کورگانوف بود کـه دراین مسیر بـه شدت حرکت میکرد و نامی برای خود دست و پا کرد ودر مسابقات با همه ی سهام شرکت کرد ؛ از جمله بالاترین خریدهای مطلق در آنجا.

 

این زوج در طول Aussie Millions 2014 بـه هم نزدیک شدند ودر نهایت عاشق شدند ؛ در روز ولنتاین 2014 رابطه خودرا آغاز کردند و هرگز بـه عقب نگاه نکردند.

 

در طول این سال ها ؛ لیو و ایگور تبدیل بـه دوستداران پوکر شدند و باهم در سراسر جهان سفر کردند ؛ در مسابقات پوکر بازی کردند و از زندگی خوب لذت بردند.

 

درسال 2017 ؛ آن ها مهارت هاي‌ پوکر و عقل خودرا باهم ترکیب کردند و هر کدام یک دستبند WSOP بـه خانه بردند و قهرمانی Tag Team را برنده شدند ؛ کـه واقعاً داستانی برای کتاب هاي‌ تاریخ پوکر بود .

 

در حالی کـه بسیاری دیگر از بازیکنان پوکر کـه ما آن ها را می شناسیم و دوست داریم در طول این مدت در رابطه باهم قرار گرفتند ؛ لیو و ایگور موفق شدند درکنار هم بمانند و خوشحال باشند اگر پست هاي‌ آن ها در رسانه هاي‌ اجتماعی مورد توجه قرار گیرد.

 

روزهای بازی هاردکور پوکر یقیناً پشت لیو بویری اسـت ؛ اما بـه نظر میرسد رابطه او با کورگانوف شدیدتر شده اسـت ؛ زیرا این زوج تا بـه امروز بـه طور علنی بـه یک دیگر ابراز عشق میکنند.

 

Liv Boeree تا به امروز چیست؟

پیست زنده پوکر درسال 2020 بـه دلیل شیوع ویروس کرونا بـه طور ناگهانی متوقف شد ؛ اما اکثر کسانی کـه بازی خودرا در ان زمان متوقف کرده بودند ؛ اکنون دوباره بـه نمد سبز برگشته و تجارت خودرا انجام میدهند.

 

Liv Boeree دیگر دراین گروه نیست ؛ زیرا او بـه طور عمومی اعلام کرد کـه بازی پوکرش پشت سر او قرار دارد و می‌خواست خودرا وقف سایر علاقه هاي‌ خود کند کـه شامل علم و سفر می‌شود.

 

امروز ؛ بوئری بیشتر وقت خودرا در شبکه هاي‌ اجتماعی می‌گذارند ؛ در توییتر و اینستاگرام خود موضوعاتی را کـه برایش عزیز اسـت ارسال میکند ؛ و پوکر نیز گاه بـه گاه در آنجا ظاهر می‌شود.

 

با این اوصاف ؛ لیو مطمئناً دیگر طرفدار پوکر نیست و بـه نظر میرسد ذهن او بیشتر بـه سمت جنبه هاي‌ رسانه اي و عشق او بـه علم متمرکز اسـت.

لیو بویری داستان پوکر

با همه ی این ها ؛ او همان‌ گونه در رابطه اي شاد با ایگور کورگانوف ؛ یکی از برترین بازیکنان برتر پوکر عصر ما اسـت ؛ اگر چه این دو هنوز ازدواج نکرده اند.

 

با توجه بـه همه ی این ها ؛ هیچوقت برای بازی پوکر دیر نیست و این احتمال بسیار زیاد وجوددارد کـه لیو بوئری مانند تعداد زیادی از همسالان خود «از جمله برترین زن طرفدار ونسا سلست » بـه بازی تمام وقت پوکر بازگردد. کـه ادعا می‌شود بازی را ترک کرده اسـت در گذشته انجام داده اسـت.

 

با ما همراه باشید تا ما در مورد حضور پوکر یکی از بهترین بازیکنان پوکر زن در تمام دوران و یکی از دوست داشتنی ترین شخصیت ها در جامعه پوکر بـه شـما اطلاع دهیم.

 

بهترین بازیکنان بازی جذاب و مهیج تاس در جهان | بهترین سایت شرط بندی
بهترین بازیکنان بازی جذاب و مهیج تاس در جهان | بهترین سایت شرط بندی بهترین بازیکنان بازی جذاب و مهیج تاس اگر Craps را دوست دارید و بـه دنبال افسانه هاي‌ ان هستید ؛ این ...
بهترین بازیکنان رولت در جهان و سوپر استار حرفه ای بازی رولت
بهترین بازیکنان رولت در جهان و سوپر استار حرفه ای بازی رولت بهترین بازیکنان رولت در جهان بازیکنان حرفه ای بهترین بازیکنان رولت ؛ بـه عنوان یک بازی کازینو ؛ طرفداران زیادی و ...
بازیکنان معروف پوکر زن | بانوان افسانه ای که دنیای پوکر را طوفانی کردند
بازیکنان معروف پوکر زن | بانوان افسانه ای که دنیای پوکر را طوفانی کردند بانوان افسانه ای که دنیای پوکر را طوفانی کردند. در طول ماه تاریخ زنان ؛ بسیار جالب اسـت کـه بـه یاد ...
16 نفر از معروف ترین بازیکنان پوکر در جهان با درآمد بالا
16 نفر از معروف ترین بازیکنان پوکر در جهان با درآمد بالا 16 نفر از معروف ترین بازیکن پوکر در جهان 16 نفر از معروف ترین بازیکن پوکر جهان را شمارش معکوس می‌کند. ...
6 بازیکن معروف پوکر زن که امروز از آنها الهام می گیرند!
6 بازیکن معروف پوکر زن که امروز از آنها الهام می گیرند! 6 بازیکن معروف پوکر زن که امروز از آنها الهام می گیرند! 6 بازیکن معروف پوکر زن همان‌ گونه گرما را ...
ترک قمار افراد مشهوری که اعتیاد شدید به شرط بندی داشتند
ترک قمار افراد مشهوری که اعتیاد شدید به شرط بندی داشتند افراد مشهوری که شرط بندی را ترک می کنند پسران Good Will Hunting هردو اهل قمار بودند. ترک پوکر افراد معروف ...
کازینو آنلاین
ورود به سایت شرط بندی