سحر سیسی عکس ها و بیوگرافی کامل شاخ مجازی سحر سیسی

سحر سیسی عکس ها و بیوگرافی کامل شاخ مجازی سحر سیسی

 عکس ها و بیوگرافی کامل شاخ مجازی سحر سیسی

سحر سیسی، این شاخ مجازی  کـه دارای فالوور هاي‌ زیادی در صفحه اینستگرام می باشد او نیز بـه نوبت خودش ؛ در اینستاگرام مشهور شده اسـت. وی فعالیت بسیار زیادی در اینستاگرام دارد و دارای ماجراهای زیادی اسـت. دراین پست میخواهیم زندگی این  فرد را  مورد بررسی قرار دهیم. اما قبل ازآن اگر تفاوت شاخ و اینفلوئنسر را نمیدانید میتوانید از لینکی کـه در معرض قرار گرفت اقدام کنید.

سحر سیسی عکس ها و بیوگرافی کامل شاخ مجازی سحر سیسی

سحر معروف به سی سی

این شخص در ابتدای بیوگرافی خود در تمام صفحات مجازی اینگونه عنوان کرده اسـت: سحرم سیسی صدام می کنن. وی خودش برای منحصر بـه فرد بودن همچین لقبی را برای خود گذاشته اسـت. او تقریباً با همین نام سی سی در مجازی توانسته مشهور بشود و افراد و کاربران و دنبا کنندگان سحر وی را با نام سی سی می شناسند.

سحر سیسی عکس ها و بیوگرافی کامل شاخ مجازی سحر سیسی

 

سحر سیسی و مهدی

سحر سیسی، همسری دارد کـه بعد از مدتی کـه از اتفاقات روزانه اش نوشت شروع بـه نوشتن از او کرد. این داستان عاشقانه بسیار جالب و هیجان انگیز بودو باعث شد کـه مخاطبان زیادی بـه او اضافه شوند. او داستان عاشقانه خودش و همسرش مهدی رابا قلمی بسیار توانا و زیبا نوشت و افراد زیادی رابا خود همراه نمود.

 

عشق زیبای این دو مانند عشق هاي‌ زیبای داخل کتاب هاي‌ داستان بودو بـه همین دلیل باعث شد کـه فالوور هاي‌ سیسی با اعتماد بیشتری پیگیر این شخص و هم چنین پیگیر این ماجرای عاشقانه باشند.

سحر سیسی عکس ها و بیوگرافی کامل شاخ مجازی سحر سیسی

عکس سحر سیسی در کجا قرار دارد؟

عکس هاي‌ سحر سیسی، در پیج اینستاگرام وی بـه صورت بسیار زیادی وجود دارند. این عکسها هرکدام روایتگر تصویری نوشته هاي‌ سیسی می باشند. او عکس هایش از روز تولدش و از روزی هاي‌ مختلف زندگی اش داخل اینستاگرام اپلود کرده اسـت.

 

هم چنین میتوان عکس هاي‌ وی را با سرچ کردن نام وی در گوگل نیز مشاهده کرد. عکس هاي‌ سیسی بسیار شاد می باشند و اغلب تم هاي‌ دخترانه و صورتی رنگ دارند. او برای این کـه بتواند یک دنیای صورتی و دخترانه درست کند از این عکسها استفاده می‌کند.

سحر سیسی عکس ها و بیوگرافی کامل شاخ مجازی سحر سیسی

پیج اینستاگرام سحر سی سی چه محتوایی دارد؟

اینستاگرام سحر سیسی، از سال نود و شش شروع بـه فعالیت کرده اسـت. او عکس هاي‌ خودش را بـه همراه روزمرگی هایش داخل این پیج قرار داده اسـت و با این طریق توانسته در مجازی مشهور بشود. پیج وی شامل یک میلیون فالوور می باشد کـه هـمه انان طرفدار پر و پا قرص این شخصیت می باشند. فیلم هاي‌ سحر سیسی و هم چنین عکس هاي‌ وی را می‌توان در آن دید.علاوه بر این پیج او یک سایت هم دارد کـه می‌توانید برای ورود بـه سایت سحر سیسی از این لینک استفاده کنید.

سحر سیسی عکس ها و بیوگرافی کامل شاخ مجازی سحر سیسی

درآمد سحر سیسی چقدر می باشد؟

در امد سحر سیسی همانند دیگر سلبریتی هاي‌ مجازی بسیار زیاد اسـت. چراکه او از طریق تبلیغات در اینستاگرام مشغول در امد زایی می‌باشد. افرادی کـه بنر هاي‌ تبلیغاتی خودرا برای سحر سی سی می فرستند یک تخفیف ویژه برا سیسیون قرار می‌دهند. هم چنین دریک گفتگو کـه با سیسی انجام شد گفته بود کـه پیشنهاد هاي‌ کاری بسیار خوبی بـه او می‌شود اما او پول را اولویت خود نمی‌داند و میـــخواهد بـه همین روند ادامه بدهد. هرچند در امد وی از تبلیغات بسیار زیاد اسـت.

سحر سیسی عکس ها و بیوگرافی کامل شاخ مجازی سحر سیسی

دوست پسر سحر سیسی کیست؟

باید گفت کـه سحر سیسی در واقع دوست پسر ندارد و او سال نود و پنج ازدواج کرده اسـت. او یک روایت بسیار عاشقانه با همسر خودش دارد و افراد زیادی با خواندن داستان او عاشق زندگی اش میشوند. او یک داستان و یک عشق افسانه اي دارد کـه هر کسی با خواندن داستان او شیفته و جذب صفحه او می‌شود. حتی بـه گفته خودش افراد زیادی پس از خواندن نوشته هایش با او همزاد پنداری میکنند و از داستانش حس خوب و انرژی مثبت میگیرند.

سحر سیسی عکس ها و بیوگرافی کامل شاخ مجازی سحر سیسی

حاشیه های سحر سیسی چه می باشند؟

او تاکنون حاشیه هاي‌ زیاد را برای خود درست نکرده اسـت. او همانند دیگر افراد اهل تنها فالوور جمع کردن نمی باشد کـه با انتشار خبر ها دروغ و داستان هاي‌ دروغین بخواهد کـه فالوور هایش را بالا ببرد. او با نوشتن و نوشته هایي کـه همه ی چیز را صادقانه بیان میکند، نه تنها کـه دارای حاشیه نیست بلکه محاطبانش نه برای کنجکاوی بلکه برای گرفتن حس خوب بـه پیج وی سر می‌زنند.

سحر سیسی عکس ها و بیوگرافی کامل شاخ مجازی سحر سیسی

سحر سیسی کلاب هاوس دارد؟

کلاب هاوس، یک نرم افزار و شبکه اجتماعی جدید می باشد کـه امکان تعامل بـه صورت چت دران نیز فراهم شده اسـت. این برنامه شبیه تلگرام می‌باشد کـه تقریباً بر پایه چت هاي‌ گروهی اداره میشود. اکثر هنرمندان و سلبریتی ها و دیگر پیج هاي‌ مجازی در کلاب هاوس صفحه اي برای خود درست کرده اند.

 

سحر سیسی نیز از این افراد جدا نبوده و او نیز برای خود دراین برنامه یک صفحه درست کرده اسـت تا در آن بتواند بهتر و بیشتر با لشگر سیسیون در ارتباط باشد. این برنامه برای افرادی کـه علاقه دارند تا با سلبریتی مورد علاقه خود صحبت و گفت و گو کنند بسیار سودمند می‌باشد و این امکان را برای انان فراهم می‌کند.

سحر سیسی کیست؟

سحر سیسی، یک شاخ شناس می باشد کـه نخستین بار بـه وسیله دست نوشته ها و انتشار آن ها در اینستاگرام بـه شهرت رسید. او تقریباً از اینستاگرام بـه عنوان یک البوم عکس و دفترچه خاطرات استفاده می‌کند. او از اتفاقات روزمره خودرا بـه همراه عکسها در اینستاگرام منتشر می‌کند.

 

سیسی، ارتباط بسیار قوی با طرفداران خود دارد و نام فالوور هاي‌ پیج خود لقب لشگر سیسیون داده اسـت. او تقریباً از سال 1396 بـه اینستاگرام وارد شد ودر آن زمان فعالیتش را شروع کرد. در آن زمان پیج هایي نظیر پیج این شخص انقدر زیاد نبود و اکثر صفحه ها در مورد موضوعات دیگر مانند اشپزی و ارایشگری بودند.

 

او از همان ابتدا با مخاطبانش با صداقت برخورد کرد و شروع بـه نوشتن روزمرگی هایش کرد بدون این کـه برای ایجاد حاشیه بخواهد دروغی بنویسد و منتشر کند.

 

او علاوه بر روزمرگی هایش در مورد روابط عاشقانه خودش با همسرش نیز نوشته اسـت. او می‌گوید کـه دراین مدت کـه در مجازی فعالیت کرده اسـت دوستان بسیار زیادی پیدا کرده اسـت.

 

او با خبر گذاری عصر ایران نیز گفتگو کرده اسـت ودر آن همه ی چیز را گفته اسـت از ماجرای چگونگی ورودش بـه اینستاگرام و حتی از ماجرای عاشقانه اش با همسرش همه ی چیز را بیان کرده اسـت.

سحر سیسی

او عاشق رنگ صورتی می باشد و متولد سال هزاروسیصد و هفتاد و یک می‌باشد. هم چنین وی در رشته حقوق تحصیل کرده و کارشناسی حقوق دارد.او یک سفر تفریحی بـه قشم رفته بودو در انجا عکسی منتشر کرد کـه نوشته شده بود کـه توریست هایي کـه در آن جا بودند از وی تقاضای کرده بودند کـه با او عکس بگیرند.

 

هم چنین در عکس دیگری کـه منتشر کرده بود نوشته بود کـه با یک خانومی برخورد کرده بود کـه همه ی چیزش صورتی بودو یک روس بوده اسـت. برای همین رفته و با وی عکس گرفته بـه دلیل این کـه عاشق رنگ صورتی اسـت. مدتی پیش برای سحر سیسی یک حاشیه درست شد کـه می‌گفت سحر سیسی در حال رقصیدن اسـت. این خبر هیچگونه صحتی نداشت و تنها برای تخریب کردن این چهره و شخصیت محبوب اینستاگرامی بوده اسـت.

 

سیسی هم چنین یک مینی وب دارد کـه در آن نیز عکس هایش را و داستان عاشقانه اش را و هم چنین دیگر اتفاقات روز مره اش را ثبت می‌کند و با وارد شدن بـه آن وب میتوان حس خوبی از آن گرفت. او یک دنیای صورتی و ارام دخترانه ساخته اسـت کـه هر فردی با رفتن بـه پیج وی ارامش دریافت می‌کند. او گفته کـه پیجش برای گرفتن حس خوب و تبادل این حس در میان افراد دنبال کننده اش و خودش می‌باشد.

سوالات متداول

لایو سحر سیسی در چه موضوعاتی می باشد؟

اکثر سلبریتی هاي‌ مجازی برخی اوقات برای تنوع دادن بـه پیج خودشان در آن لایو برگذار می‌کنند. سیسی نیز گاهی اوقات برای تنوع فضای پیج با فالوور هایش لایو برقرار می‌کند. لایو هاي‌ او سراسر انرژی مثبت می باشد ودر آن گفت و گو هاي‌ بسیار خوبی صورت میگیرد. در مجموع باید گفت کـه سحر سیسی خود یک ارامش خاصی دارد کـه آن رابا حرف هایش بـه مخاطبانش نیز انتقال میدهد.لایو هاي‌ او همیشه پر از افراد مختلف می‌باشد و بالای چند هزار نفر لایو وی را تماشا می‌کنند.

 

راز اثرگذاری شما بر مخاطبین چیست و این تعامل کم نظیر از کجا شروع شد؟

سال ۹۶ بود کـه شروع بـه فعالیت توی اينستاگرام كردم. اون موقع بـه‌جز چند تا پيج معمولی كه تو حوزه پوست و مو و بيوتی فعاليت می‌كردند، تقريبا می‌تونم بگم پيجی شبیه بـه من نبود و کسی از روزمرگی‌هاش با همسرش نمی نوشت.

 

همه ی چيز در عين صداقت با مخاطب‌هام شروع شد و فكر می‌كنم با همين جمله مشهور كه می‌گن: «هر سخن کز دل برآید لاجرم بر دل نشیند» استارت خورد و فالوئرای من دقيقا از شماره يك شروع شد و حالا بـه نزدیک یک میلیون رسیده.

 

از صداقت گفتید.این صداقت چگونه باعث همراهی و مشارکت کم نظیر مخاطبین شما شده است؟

بچه هام« فالوئرام »با من همراهند چون همیشه سعی می کنم همراهشان باشم.هميشه سعی کردم از حاشيه دور باشم و پيج‌موبه يه محيط صميمی دخترونه تبدیل كنم و بـه کسانی کـه دنبالم می‌کنن احترام بذارم. كم‌كم قوت قلب زيادی بين من و فالوئرام شكل گرفت و حالا نزدیک ٤ سالی هست كه من يه عالمه دوست دارم بـه اسم سيسيون.

مرسوم شده که کسانی که در صفحه شما تبلیغ می‌کنند یک تخفیف ویژه برای سیسیون قرار میدهند.این موضوع ،درخواست شماست؟

 

بله من تبليغات هم انجام می‌دم، ولی نه خيلی زياد. برای اينكه دوست ندارم محيط پيجم فقط مکانی برای تبليغ و معرفی باشه‌. برای همين علی‌رغم پیشنهادات زیاد كاری، مثل عموم پيج ها،زياد تبليغ نمی‌ذارم كه مخاطبم خسته و آزار نشه.همه ی میدونن مخاطبای من پچه هاي‌ من هستن

 

تا هم اکنون صدها بيشنهاد كاری رو كه بهم شده كنسل كردم؛ چون بـه‌قدری اون اعتماد و اعتباری كه بين مخاطبام دارم برام مهم بوده كه باعث شده پول هیچ‌وقت اولویتم نباشه.یک فضایی کـه اخیرا ایجاد کردیم این هست کـه همه ی سعیم را می کنم تا حد ممکن برای بچه هام تخفیف بگیرم.

 

موضوع صفحه شما چگونه توانسته این همه علاقمند را جذب خود کند؟

تا همین حالا همه ی تلاشمو كردم كه بـه مخاطبانم انگيزه و انرژي مثبت بدم و دركنارشون روز بـه روز بزرگ تر می‌شیم و واقعا با هم زندگي ميكنيم.من روايت عاشقانه خودم با همسرم رو توي صفحم نوشتم كه تا همین حالا اون احساس همزاد پنداري كه دوستان مجازيم باهام پيدا كردن درست بعد از خوندن داستانم بوده اكثرا بعد از اينكه داستان منو می‌خونن، عاشق صفحه‌م می‌شن و موندگار‌.

ماجرای سی سی و دنیای صورتیش چیه؟

اينم بگم كه فيدبك ۹۰ درصد مخاطبام نسبت بـه محتواي پيجم اينه كه با ديدنش حالشون خوب ميشه و يه نيرو و انرژي خوبي ميگيرن كه اين مساله باعث موندگاري پرمهرشون توي صفحه من ميشهاصلا بـه همين خاطر تو بيو بيجم نوشتم اينجا فقط انرژي مثبت حكم فرماست

 

سحر سیسی کیست؟

او یک شخصیت مجازی و یک سلبریتی اینستاگرامی اسـت کـه در سبک لایف استایل پیج بسیار خوبی و بسیار پر بازدیدی را برای خود فراهم کرده اسـت.

وی از چه سالی وارد اینستاگرام شد؟

او از سال نود و شش وارد اینستاگرام شد و چون تا آن موقع اشخاص زیادی در مورد لایف استایل پیج نمی زدند او توانست بـه سرعت مشهور بشود.

 

ماجرای رقص سحر سیسی چیست؟

برای درست کردن حاشیه برای سحر سیسی خبری منتشر شد کـه در آن میگفت سیسی در یکی از مهمانی ها در حال رقصیدن اسـت اما چنین چیزی وجود نداشت و صرفا شایعه بود.

اینستاگرام سحر سی سی

ماجرای عاشقانه این شخصیت چه می باشد؟

او بعد از مدتی نوشتن شروع بـه نوشتن از داستان خودش و همسرش بـه نام مهدی کرد. داستان وی بسیار عاشقانه لطیفی بودو چون بر اساس واقعیت بود افراد زیادی رابا خود همراه کرد.

 

کوروش عظیم زاده بیوگرافی و سوابق کاری منیجر امیر تتلو
کوروش عظیم زاده بیوگرافی و سوابق کاری منیجر امیر تتلو بیوگرافی و سوابق کاری منیجر امیر تتلو کوروش عظیم زاده را بوسیله ما بـه طور با جزییات بیشتر و جامع تر ...
بهنود بدیعی بیوگرافی کامل دوبلور حرفه ای اینستاگرام و شبکه های مجازی
بهنود بدیعی بیوگرافی کامل دوبلور حرفه ای اینستاگرام و شبکه های مجازی بیوگرافی کامل دوبلور حرفه ای اینستاگرام دراین مقاله میخواهیم یکی از پرطرفدارترین سلبریتی هاي‌ اینستاگرام بـه نام بهنود بدیعی را بـه ...
شیرین محبت بیوگرافی و عکس های داغ و خفن شیرین محبت
شیرین محبت بیوگرافی و عکس های داغ و خفن شیرین محبت بیوگرافی و عکس های جدید شیرین محبت شیرین محبت این چهره از  نو ظهور در عرصه ي مدلینگ اسـت. وی با ...
پریسا پورمشکی بیوگرافی و عکس های داغ پریسا پور مشکی
پریسا پورمشکی بیوگرافی و عکس های داغ پریسا پور مشکی بیوگرافی سازنده کلیپ خفن از پریسا پور بلک  پریسا پور بلک «پریسا پورمشکی» او یکی از برترین ها در اینستاگرام  ...
بیوگرافی رها پورکاظمی رقاص و مدل ایرانی در کشور ترکیه
بیوگرافی رها پورکاظمی رقاص و مدل ایرانی در کشور ترکیه  بیوگرافی رها پورکاظمی رقاص و مدل ایرانی در ترکیه بیوگرافی رها پورکاظمی این مدل ایرانی کـه در ترکیه زندگی میکند.در دنیای ...
بیوگرافی شکیب غلامی | عکس های جدید شکیب غلامی شاخ اینستاگرام
بیوگرافی شکیب غلامی | عکس های جدید شکیب غلامی شاخ اینستاگرام شکیب غلامی کسیت بیوگرافی شکیب غلامی یکی از فعالان در اینستاگرام هست کـه مخاطب هاي‌ زیادی رو در اینستاگرام جذب ...
کازینو آنلاین
ورود به سایت شرط بندی