بیوگرافی شکیب غلامی | عکس های جدید شکیب غلامی شاخ اینستاگرام

بیوگرافی شکیب غلامی | عکس های جدید شکیب غلامی شاخ اینستاگرام

شکیب غلامی کسیت

بیوگرافی شکیب غلامی یکی از فعالان در اینستاگرام هست کـه مخاطب هاي‌ زیادی رو در اینستاگرام جذب کرده اسـت .اسم اصلیش شکیبا هست و 20 سالشه .او متولد سال هزار و سیصد و هفتاد و نه اسـت و یک فرودینی اسـت .

 

متولد : 1379/1/26 او اهل همدان هست ؛ اما ساکن تهران ؛ کرج .رشته تحصیلش تربیت بدنی ؛ و حرفه ورزشیش تکواندو اسـت .و جنسیتش دختر هست اما تامبوی و لزبین .تعداد فالور اینستا او ۶۱۷k هست .در لایکی هم فعالیت زیادی داره .یه خواهر کوچیکتر از خودش داره کـه حدودا ۵ تا ۶ سالشه کـه اسمش ایسان هست .یه برادر بزرگ تر از خودش بـه اسم سامی داره .

 

اسم رلش فریال نیکفر اسـت .دوستاش مبین رعیتی یا مبینا و طاها بهمنی یا تارا هستند .ولی دوست صمیمیش مبین هست . کـه ظاهراً اونها هم مثل شکیب تامبوی هستند و دخترن ؛ اما لزبین .ویدیو هاي‌ منتشر شده توسط او در فضای اینستاگرام بازدید هاي‌ چند هزار نفری یا چند میلیونی را شامل می‌شود .شـما همچنین می‌توانید برای دیدن کلیپ هاي‌ بیشتر از شکیب غلامی بـه صفحه اینستاگرام او یا بـه سایت آپارات و … مراجعه کنید .

 

با سرچ کردن اسم شکیب غلامی کلیپ هاي‌ بیشتر وی را ببینید .ایدی اینستاگرام او : «@ghshkib»

بیوگرافی شکیب غلامی _ شکیب غلامی کسیت

عکس های پریسا پور مشکی

دراین مقاله قصد داریم درباره ي یکی از لزبین ها و شاخ هاي‌ اینستاگرام با شـما صحبت کنیم. او بـه عنوان یک تامبوی و لزبین در اینستاگرام فعالیت می‌کند و بـه اسانی بـه این موضوع در پیج خود اشاره میکند. دراین مقاله سعی داریم درباره ي بیوگرافی شکیب غلامی با نام اصلی شکیبا غلامی با شـما صحبت کنیم و درباره ي فعالیت هاي‌ او در پیج اینستاگرام اش و این‌که زندگینامه شکیب غلامی تا بـه حال بـه چه صورت بوده اسـت با شـما گفت و گویی داشته باشیم.

 

بیوگرافی شکیب غلامی

قبل از هر چیزی بـه این موضوع کـه شکیب غلامی بیوگرافی اش چطور اسـت میپردازیم. شکیب درسال هزار و سیصد و هفتاد و نه متولد شده اسـت و همین حالا ۲۰ سالگی خودرا سپری می‌کند. او کـه در حال حاضر در اوج جوانی خود اسـت بـه عنوان یک لزبین در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و افراد زیادی وی را دنبال میکنند. لزبین بـه معنی یک زن هم جنس گرا کـه شکیب نیز بـه عنوان لزبین این شرایط و این ویژگی را دارد.

 

پدر و مادر او نام شکیبا را برای او انتخاب کردند ولی بعد از ورود او بـه دنیای اینستاگرام او نام شکیب را برای خود برگزید. شکیب کـه در بیست و شش فروردین ماه ۱۳۷۹ بـه دنیا امده اسـت همین حالا در شهر کرج استان تهران زندگی می‌کند ولی اصالت او بـه استان همدان بر می‌گردد و او دراین استان متولد شده اسـت. او یک خواهر و یک برادر دارد.

بیوگرافی شکیب غلامی _ شکیب غلامی کسیت

خواهر شکیب کیست و به چه کاری مشغول است

خواهر او با نام ایسان حدود ۵ یا ۶ سال سن دارد و تا بـه حال در کلیپ هاي‌ ویدیویی زیادی همراه برادرش بوده اسـت و چند دابسمش نیز برای پیج خواهرش بازی کرده اسـت. ایسان در پیج شکیب بسیار محبوب اسـت و فالوور هاي‌ پیج شکیب کلیپ هاي‌ خواهرش را دوست دارند. او یک برادر بزرگ تر از خود هم دارد.

 

کـه نام او سامی اسـت ولی زیاد در فعالیت هاي‌ شکیب حضور ندارد و اطلاعات زیادی از او نداریم. شکیب غلامی یا همان شکیبا غلامی دوران مدرسه را بدون مشکل و با موفقیت سپری کرد و برای تحصیل اش رشته ي تربیت بدنی را انتخاب کرد ودر این رشته مشغول بـه تحصیل شد.

 

او برای ادامه دادن ورزش رشته ي تکواندو را برگزید. شکیب غلامی در دوران نوجوانی خود مشکلاتی جنسی داشت کـه بـه خاطر این مشکلات وی را تامبوی و لزبین نامیدند. تامبوی بـه دخترانی میگویند کـه از خود رفتار هاي‌ پسرانه بروز میدهند و لباس هاي‌ پسرانه می‌پوشند، مو هاي خودرا پسرانه کوتاه میکنند و سعی دارند خودرا در ظاهر پسر جلوه دهند.

 

شکیب غلامی با توجه این موضاعات گرایش هاي‌ خاصی هم بـه جنس موافق خود یعنی دختران دارد و با دوست دختر خود یعنی فریال نیک فر رل میزند. این دو دوست رابطه ي خوبی باهم دارند. شکیب غلامی مدتی بعد از راه اندازی پیج اینستاگرام خود و فعالیت در آن متوجه شد کـه افراد زیادی هستند کـه حال و هوای آن ها مانند خودش اسـت.

بیوگرافی شکیب غلامی

بعد از آن تصمیم گرفت بـه صورت جدی‌تر در پیج اینستاگرامش فعالیت کند تا جایی کـه او در حال حاضر چند پیج با نام خود در اینستاگرام مدیریت میکند کـه پیج شکیب غلامی او با نام ghshkib حدود هفتاد و پنج هزار فالور دارد. او اکثر ویدیو هایش رابا لایکی می سازد ودر این نرم افزار فعالیت زیادی دارد. لایکی یک پلتفرم ایجاد ویدیو و اشتراک گذاری ویدیو هاي‌ کوتاه برای شبکه هاي‌ مجازی اسـت.

 

شکیب غلامی دوستان زیادی دارد کـه وی را در پیشرفت پیج اش یاری میکنند. دوستان او مبین رعیتی با نام مستعار مبینا و طاها بهمنی با نام مستعار تارا هستند کـه در تعداد زیادی از کلیپ هاي‌ پیج او حضور دارند و توانسته اند با بازی در کلیپ هاي‌ او جذب فالور زیادی را داشته باشند. مبینا رابطه ي خیلی صمیمی با شکیب دارد و او هم مانند شکیب یک تامبوی و لزبین اسـت.

 

شکیب غلامی دختره یا پسر

همان طور کـه در قبل هم بـه این موضوع اشاره کردیم شکیب غلامی با نام شکیبا غلامی یک دختر اسـت کـه بـه عنوان یک تامبوی و لزبین شناخته شده اسـت. لزبین بـه زنان و دخترانی می‌گویند کـه هم جنس گرا هستند و بـه گروه زنان و دختران گرایش بیشتری دارند. او سعی دارد با مدل موی پسرانه و لباس هاي‌ پسرانه اي کـه می‌پوشد خودرا یک پسر جلوه دهد.

 

شکیب غلامی و فریال

شکیب غلامی یک دوست دختر فاب دارد کـه با او در رابطه ي عاشقانه اسـت ودر کلیپ هاي‌ احساسی اش با فریال بازی می‌کند. فریال مانند شکیب یک لزبین نیست ولی علاقه ي زیادی بـه او دارد و انها مدت زیادی اسـت کـه باهم دوست هستند و رل می‌زنند.

 

شکیب غلامی اینستا

پیج شکیب غلامی در اینستاگرام حضور فعال دارد و اینستاگرام شکیب غلامی باعث شهرت و دیده شدن او شده اسـت. او در پیج اینستاگرامش دابسمش هاي‌ زیادی را منتشر کرده اسـت. دابسمش شکیب غلامی بسیار مورد علاقه ي فالوور هاي‌ او اسـت و شکیب با توجه بـه با خبر بودن از این علاقه روز بـه روز سعی میکند دابسمش هاي‌ جدیدتری را ضبط کند ودر پیج خود بـه اشتراک بگذارد. این ویدیو ها کـه او منتشر میکند بازدید هاي‌ بالا دارد و بازخورد کلیپ هاي‌ او گاهی مرز چند هزار بازدید را رد می‌کند و بـه چند میلیون بازدید میرسد.

عکس های این اینساگرامر

عکس هاي‌ زیادی از دوستان شکیب و فریال در صفحه شکیب غلامی وجوددارد کـه می‌توان با مراجعه بـه پیج او آن ها را دید. عکس شکیب غلامی با روسری، شال و مقنعه در فضای مجازی وجوددارد کـه متعلق بـه دوران نوجوانی او اسـت و زمانی کـه او بـه مدرسه می رفت. او در شبکه هاي‌ اجتماعی دیگر هم حضور دارد و از جمله این شبکه ها میتوان بـه شبکه ي تلگرام اشاره کرد کـه تلگرام شکیب غلامی اعضای زیادی دارد ودر آن فعالیت میکند.

 

شکیب غلامی و خواهرش

ایسان خواهر کوچکتر شکیب غلامی با توجه بـه سن کمی کـه دارد توانسته حضور فعالی در پیج شکیب داشته باشد و با توجه بـه این‌که او سن کمی دارد از محبوبیت زیادی در میان فالوور هاي‌ شکیب برخوردار اسـت.

 

شماره شکیب غلامی چنده؟

عدد تلفن شکیب غلامی در اینستاگرام پخش شده اسـت کـه با یک جست‌وجو در اینترنت میتوان این عدد را پیدا کرد ودر تمام فضای مجازی پخش شده اسـت. این عدد بـه واسطه ي یکی از دوستان او منتشر شده اسـت البته او بعد از انتشار این عدد را سوزاند.

 

درامد شکیب غلامی به چه صورت است

شکیب غلامی از اینستاگرام خود درآمد خوبی را کسب می‌کند و توانسته از راه تبلیغاتی کـه دراین پیج انجام می‌دهد ماهیانه مبلغ قابل توجهی را بـه عنوان درامد برای خود و حتی دوستانش کسب کند و همین موضوع باعث شده اسـت کـه روز بـه روز بیشتر از قبل سعی دراین داشته باشد کـه فالور هاي‌ خودرا افزایش دهد تا بازخورد تبلیغات خودرا بالاتر ببرد. دراین مورد اگر شـما هم می‌خواهید بدانید کـه چگونه اینفلوئنسر شویم و درآمد خود از تبلیغات را بیشتر کنید می توایند از لینکی کـه در معرض قرار گرفت استفاده کنید.

 

سوالات متداول

بیوگرافی شکیب غلامی کیست؟

شکیب با نام واقعی شکیبا غلامی در ۲۶ فروردین ۱۳۷۹ در شهر همدان بـه دنیا امده اسـت و همین حالا در کرج تهران بـه فعالیت مشغول اسـت. او یکی از اینفلوئنسر هاي‌ اینستاگرام اسـت کـه خودرا یک لزبین می‌داند. او در رشته ي تربیت بدنی درس خوانده اسـت ودر ورزش تکواندو فعالیت میکند. او یک خواهر بـه نام آیسان دارد کـه در پیج او حضور دارد و همراه خواهرش بـه ضبط کلیپ هاي‌ مختلف اقدام می ورزد. شکیب یک برادر دارد کـه بزرگ تر از او اسـت و زیاد در کارهای او وارد نمیشود.

 

اینستاگرام شکیب غلامی در چه وضعیتی است؟

شکیب در اینستاگرام چند پیج دارد کـه خودش آن ها را اداره می‌کند و توانسته با همکاری دوستانش این پیج را فعال نگه دارد و فالور هاي‌ زیادی را جذب پیچ خود کند. پیج او جزو پیج هاي‌ فعال اینستاگرام اسـت.

بیوگرافی شکیب غلامی _ شکیب غلامی کسیت

شکیب غلامی با چه کسی رل می زند؟

دوست دختر فابریک او فریال نیک فر نام دارد کـه تمام کلیپ هاي‌ احساسی اش رابا او ضبط می‌کند آن ها بسیار بـه هم علاقه دارند. فریال مانند شکیب یک لزبین نیست.

 

دوستان فاب شکیب چه کسانی هستند؟

شکیب دوستان زیادی دارد کـه در پیشرفت پیج اش وی را یاری میکنند. از این دوستان می‌توان بـه مبین رعیتی با نام مستعار مبینا و طاها بهمنی با نام مستعار تارا اشاره کرد کـه در تعداد زیادی از کلیپ هاي‌ پیج او حضور دارند. انها با بازی در کلیپ هاي‌ شکیب فالورهای زیادی را جذب پیج او کرده اند. مبینا از دوستان شکیب اسـت کـه رابطه ي خیلی صمیمی با او دارد و او هم مانند شکیب یک تامبوی و لزبین اسـت.

 

یک ویدیو از شکیب غلامی را از سایت لوئیز مشاهده کنید .همراهان عزیز سایت لوئیز شـما می توانید نظرهایتان را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا با نام شـما منتشر شود .نظرات شـما میتونه شامل اطلاعات از شکیب غلامی و نظرهای شخصیتون درباره این پست باشه .اگر درباره شکیب غلامی اطلاعات بیشتری هم دارید ؛ میتونید در زیر این پست با ما بـه اشتراک بگذارید .

 

ایزابل دلتوره Isabelle Deltore زیباترین دختر نگهبان زندان در جهان و با اندام سکسی
ایزابل دلتوره Isabelle Deltore زیباترین دختر نگهبان زندان در جهان و با اندام سکسی نگهبان سابق زندان کار خود را رها می کند تا یک بازیگر بزرگسال شود  ایزابل دلتوره از استرالیا پیش از این‌که ...
آدرین کولزار adrienne koleszar زیباترین پلیس زن اخراجی در کشور آلمان
آدرین کولزار adrienne koleszar زیباترین پلیس زن اخراجی در کشور آلمان آدرین کولزار بیوگرافی داغترین و زیباترین پلیس اخراجی آلمان آدرین کولزار بازدید کننده برتر فهرست هاي‌ اکثریت اسـت کـه دختران رابا ...
جسی کینگ chessie king ملکه تناسب اندام و اعتماد به نفس
جسی کینگ chessie king ملکه تناسب اندام و اعتماد به نفس جسی کینگ: ملکه تناسب اندام که به شما کمک می کند اعتماد به نفس بدن را پیدا کنید جسی کینگ ؛ ...
باخار نبیوا Bakhar Nabieva زیباترین دختر خوش اندام اوکراینی و ریشه آذربایجانی
باخار نبیوا Bakhar Nabieva زیباترین دختر خوش اندام اوکراینی و ریشه آذربایجانی باخار نبیوا Bakhar Nabieva یک زیبایی اوکراینی با ریشه های آذربایجانی باخار نبیوا Bakhar Nabieva یک زیبایی اوکراینی با ریشه هاي‌ ...
جولیا گیلاس JULIA GILAS زیباترین دختر خوش اندام اوکراین
جولیا گیلاس JULIA GILAS زیباترین دختر خوش اندام اوکراین جولیا گیلاس مدل زیبایی دیوا تناسب اندام اوکراین جولیا گیلاس بـه رویا در شرایط نسبتاً سختی آغاز شد. اوکراین ؛ متولد ...
بیوگرافی جم ولفی Jem Wolfie سکسی ترین بازیکن زن بسکتبال دنیا
بیوگرافی جم ولفی Jem Wolfie سکسی ترین بازیکن زن بسکتبال دنیا جم ولفی زیباترین بازیکن زن بسکتبال دنیا بیوگرافی جم ولفی یک طرفدار 25 ساله استرالیایی بسکتبال اسـت. و او بـه دلیل ...
کازینو آنلاین
ورود به سایت شرط بندی